Jak to funguje?

Na plynoměr se nainstaluje unikátní senzor, který́ automaticky načítá data o spotřebě a přes rádiovou síť Sigfox je předává do innogy, kde se porovná skutečná výše spotřeby se zálohami (díky tomu už nemusíte chodit k plynoměru opisovat stav).

V aplikaci/portálu innosvět se poté zobrazí graf aktuálního vývoje spotřeby a vyčíslení pravděpodobného přeplatku/nedoplatku v další fakturaci spolu s možností změnit si výši záloh dle potřeby.

Služba je dostupná pouze na distribučním území GasNet a je určená zákazníkům innogy s roční spotřebou plynu vyšší než 1,89 MWh/rok, resp. zákazníkům, kteří plyn využívají více než jen na vaření.

Přehled o denní spotřebě

plynu v innosvětě

Rychlá odborná instalace

naším technikem

Vlastní datová konektivita

přes rádiovou síť SIGFOX

Výdrž baterie až 7 let

v závislosti na umístění senzoru

Díky inteligentnímu senzoru uvidíte svou spotřebu i její předpověď a můžete si podle toho upravit zálohy. A když si budete chtít přitopit, v aplikaci/portálu innosvět si zkontrolujete, zda zálohy vše pokryjí a zároveň, jaký to má vliv na denní spotřebu. Vždy tak budete mít jistotu, že máte spotřebu plynu pod kontrolou a už se nemusíte stresovat z neočekávaných nedoplatků.

Jak to celé probíhá?

Sjednáte si smlouvu na pobočce nebo rovnou online

Domluvíme si termín instalace senzoru

Senzor načítá data o denní spotřebě

V aplikaci/portálu innosvět sledujete spotřebu i její předpověď

Podívejte se na detail ve videu

  • jak to celé probíhá krok po kroku